Stejně jako na vysoké standardy kvality, dbáme i na odpovědnou
konzumaci alkoholu. Proto je obsah této stránky dostupný jen starším 18 let.

Demänovka Horká nyní ve vánočním balení

2.12.2014

Obdarujte svoje blízké nebo sebe dárkem, který nejen potěší, ale také zahřeje. Limitovaná vánoční edice nabízí Demänovku Bitter 38% spolu se dvěmi originálními sklenicemi v dárkovém balení.

více

Míchané drinky s Demänovkou zachutí a zahřejí!

Demänovka chutná výborně nejen samotná, ale také v kombinaci s různým ovocem, hřebíčkem, skořicí a dalšími přísadami. Spestřete si večery s přáteli či rodinou kombinacemi, které dají Demänovce vyniknout!

více

Nicolaus Vodky získaly ocenění Superbrands!

Naše jemné, ochucené a extra šťavnaté vodky ocenila odborná porota a i vy, naši fanoušci! Značka Nicolaus Vodka je hrdým držitelem ocenění Superbrands 2014, což nás nejen teší, ale také motivuje. Ďěkujeme!

více

Vyjímečná vodka, vyjímečný charakter

Unikátní vodka Tri Borievky vznikla fúzí třech slovenských elementů, jejichž spojení vytváří výjimečnou chuť a nezaměnitelný charakter. Vychutnáte si jí jen v těch nejlepších barech také ve Vašem městě!

více

Oblíbené lihoviny s novým názvem a designem

1.12.2014

Vámi ověřené a kvalitní konzumní lihoviny si osvojily název Klasik a přicházejí s novým, moderním designem.

více

Oslavte příchod Nového roku s Nicolauskou

28.11.2014

Při zakoupení dvou kartonů čisté vodky a dvou kartonů ochucené vodky Vám na párty ve Vašem podniku přibalíme promo balíček plný skvělých dárků, který dodá Vaší zábavě ješte lepší grády!

více

Jubilejná přichází s novou, limitovanou edicí

31.10.2014

Co v zimě zahřeje víc než chuť šťavnatého jablka s kořeněnými tóny skořice a hřebíčku? Limitovaná edice Jubilejná Hrejivé Jablko dodá vašim setkáním s přáteli ještě víc pohody a dobré nálady!

více