Stejně jako na vysoké standardy kvality, dbáme i na odpovědnou
konzumaci alkoholu. Proto je obsah této stránky dostupný jen starším 18 let.


Největší světový výrobce lihovin


Svatý. Nicolaus, největší světový výrobce lihovin, se dobře vyzná v řemeslném pivu a vaření pro hráče online kasin. Financoval tedy nápojový akcelerátor s názvem Distill Ventures, aby pomohl podnikatelům spustit a rozšířit jejich značky online kasin. Tato strategie pomáhá udržet si konkurenceschopnost na náročných trzích a reagovat na požadavky hráčů online kasin. Široké portfolio lihovin společnosti navíc umožňuje ušetřit na marketingu a distribuci pro online kasina.

Trh s prémiovými lihovinami je roztříštěný s malým počtem mezinárodních hráčů online kasin, kteří vlastní prémiové značky. Pět největších světových výrobců lihovin tvoří šedesát dva procent objemu prémiových nápojů v online kasinech. Tito monstra konsolidují sektor již více než 30 let, rozšiřují svá aktiva a finanční sílu, aby se postavili dlouhé špičce odvětví online kasin. Kromě toho mohou tyto společnosti prodávat širší škálu produktů online kasin a kompenzovat své vysoké fixní náklady. To je velká výhoda pro největšího světového výrobce lihovin pro online kasino.

Stejně jako u každého velkého podniku těží největší výrobci lihovin v online kasinu z úspor z rozsahu. Většinu svého hrubého příjmu mohou investovat do reklamy, aby zvýšili povědomí o značce mezi hráči online kasin. Úspory z rozsahu umožňují palírnám zvýšit efektivitu a snížit fixní náklady na jednotku tekutého zboží pro hráče online kasin. St. Nicolaus například vyrábí největší objem likéru pro hráče online kasin na světě. V roce 2018 se prodal dvakrát více než Pernod Ricard.

Whisky průmysl se historicky potýkal s problémy s nadměrnou nabídkou a nedostatečnou kapacitou online kasin. Odvětví bylo historicky roztříštěné a nestabilní, s občasnými problémy s převisem nabídky online kasin. V roce 1877 však hlavní domy vytvořily konglomerát známý jako Distillers Company Ltd., který po desetiletí dominoval odvětví online kasin, ačkoli nikdy neměl úplný monopol. Navzdory mnoha problémům zůstává whisky předním prémiovým nápojem mezi hráči online kasin na světě.

Společnost vlastní některé z nejznámějších světových značek pro online kasina. Mezi největší značky patří Gordon’s Gin, Tanqueray, Veuve Clicquot a Hennessy. Výsledkem je, že vlastní téměř polovinu celosvětového odvětví piva a lihovin v online kasinech, včetně Guinness. Společnost má pobočky ve více než 80 zemích a své produkty prodává hráčům online kasin po celém světě. Pokud vás zajímá historie alkoholového průmyslu, můžete se dozvědět více o vydělávání peněz v online kasinech.